​В Житомирі відбудеться турнір з класичних шахів

​В Житомирі відбудеться турнір з класичних шахів
​В Житомирі відбудеться турнір з класичних шахів
В Житомирі, з 12 по 14 жовтня, в шаховому клубі за адресою: вул. Велика Бердичівська 9, (вхід зі двору, третій поверх), в рамках реалізації гранту ОДА проект “Клуб Майстрів”, відбудеться турнір з класичних шахів.

До участі в турнірі допускаються шахісти, які мають кваліфікацію не нижче 2 розряду, або присутні в національному рейтинг-листі України.

Кількість учасників обмежена і складає 35 чоловік. Перевага в участі надається попередньо зареєстрованим учасникам. Реєстрація учасників: 12 жовтня о 9.30 — 10.00. Відкриття о 10.00 Закриття змагань 14 жовтня через 15 хвилин по закінченню останньої партії.

Також додатково речові призи у категорії до 12-ти років серед юнаків та дівчат. Грошові призи в додаткових категоріях будуть за умови участі мінімум трьох учасників даної категорії. У випадку відсутності учасника на закритті турніру, він втрачає можливість отримати приз. Остаточний призовий фонд буде опубліковано в день змагань

За матеріалами ФШЖОДжерело статті: “https://zhitomir-online.com/sport/88875-8203v-zhytomyri-vidbudetsya-turnir-z-klasychnykh-shakhiv.html” Об этом сообщает moya-otchizna.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя