У Львові на вул. Білогорща вигоріло 800 кв. м. торфу

Львівська міська рада закликає мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху рослинність на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці! Як інформує управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, з початку березня цього року у Львові трапилось 26 пожеж сухої рослинності, та ще 6 пожеж на торфовищах. Про це сьогодні, 5 липня, повідомила прес-служба ЛМР.

Так, 4 липня о 10.21 год. виникла пожежа на вул. Білогорща, б/н (Залізничний район). Вогнем знищено торф окремими осередками на площі 800 кв. м. Пожежу ліквідовано о 15.00 год. Об этом сообщает readiska.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадаємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 1190 гривень.Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_na_vul_bilogorshcha_vygorilo_800_kv_m_torfu_320399.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя